Becsengettek…

Tanévnyitó ünnepségünkkel megkezdtünk a 2023/24-es tanévet! Ünnepségünket megtisztelte Bognár Rozita a Decathlon képviselójeként, Turi Balázs Bakonycsernye Polgármestere és Varga Jenő építkezési vállalkozó. Hagyományinkhoz hűen pici elsőseinknek a 7-8. osztályosaink felkötötték iskolánk nyakkendőjét. Évike nénivel elmondták az eskü szövegét, s ezzel igazi “csernyei” diákokká váltak. Természetesen közösen elénekeltük iskolánk indulóját, s reméljük, hogy az idei tanévben is zúgni fog a “HAJRÁ CSERNYE”! A tanévnyitó keretében került átadásra a Decathlon által nyert pályázat segítségével megépített távolugró gödör (193 iskola pályázot, s ebből 5-en nyertek). Szeretnék köszönetet mondani Alapítványunknak, az SZMK-nak az Önkormányzatnak, a Tankerületnek, s mindenkinek, aki hozzájárult hogy szépüljön az udvarunk 2 hintával, egy homokozóval, egy Teqball asztallal, s egy védőhálóval. Az iskola épületében pedig folyosók, termek szépülhettek kollégák, szülők és az iskolai karbantartó segítségével.

Eredményes új tanévet kívánunk mindenkinek!

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.