Farsangi mulatság

Iskolánkban itt volt a farsang, s tényleg állt a bál!!!! Az idei tanévben végre a hagyományos módon meg tudtuk rendezni a farsangi mulatságunkat. Nagyszerű csoportos produkciókkal készültek az osztályok, voltak ötletes egyéni jelmezek. A bodajki táncosok Szűcs Ágnes vezetésével, a Holdviolák Hagymási Krisztina irányításával színvonalas táncokkal emelték az est színvonalát. Volt táncverseny, jókedv, tombola….Köszönjük a rengeteg felajánlást! Ismét egy nagyszerű csapatmunka eredményeként jöhetett létre ez a kellemes program. Köszönjük mindenkinek a segítséget, iskolánk dolgozóinak, kollégáknak, szülőknek, alapítványunknak, minden felajánlónak…., s minden tanulónknak! 
A farsangon tombolatárgyat felajánlók:
Stéger család
Bakonycsernyei Sport Egyesület
Bakonycsernyei Iskolásokért Alapítvány
Tirkli István
Kun Zoltán
Hérics János és Maxim Lore
Varga Jánosné
Képesi Krisztina és László
Szekeres Zsanett
Tóth Zsuzsanna
Bakos Zsuzsanna
Szápár Község Önkormányzata
Csillám Art of Harmony
Fábik Zsuzsanna
Andi falatozó
Kreálom Manufaktúra
Melhardt Sándor
Baranyai Tamás
Báles Mihály
Balogh Tibor
Bakonycsernyei Posta
Erzsébet Bolt
Repka András
Nagy Zoltán Virágbolt
Falusi Bolt
Mónika ABC
Pintér Anett, Mecsér Market
Bíró Sándorné boltja
Király Ágota
Zuró-Hanzli Brigitta
Szvitek Tamásné
Sipos Tímea
Baté Nikolett
A következő gyerekek családja:
Kuti Emma és Soma
Márfi Karina családja
Kövesi Hanna és Ádám családja
Farkas Rebeka, Jázmin, Nóra
Kárász Krisztofer, Kira, Kasszandra
Balogh Eszter
Tolinger Botond
Bakonyvári Iza, Kevin
Imrő Zselyke és Zoltán
Becker Eliza
Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.