Pályaorientációs nap

Ismét egy nagyszerű napot tudtunk tanulóinknak szervezni. A Pályaorientációs napunkon diákjaink 9 szakmával ismerked-hettek meg. A megnyitón értékeltük a Márton-napi vetélkedőt, ahol a fekete csapat győzedelmeskedett, a Ki ismeri legjobban az októbert? versenyt pedig Steiner Barbara negyedik osztályos tanulónk nyerte meg. Természetesen jutalmat minden résztvevő kapott. Gratulálunk és köszönjük a nyereményekhez az SZMK támogatását. Ezt követően pedig jobbnál-jobb előadásokon ismerkedhettek meg az osztályok különböző szakmákkal. Köszönjük az SzMK vezetőjének, Képesi Krisztinának és a Családsegítő És Gyermekjóléti Szolgálatnak, Horváth Mónikának és Sztridáné Kaviczki Ildikónak a szervezésben való óriási segítséget és támogatást. A meghívott előadóknak pedig köszönjük az érdekes előadásokat. Reméljük mindenki jól érezte magát!

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.