Vakációóóóóó

Elérkezett a mindenki számára várva várt nap, a tanévzáró ünnepségünket követően indulhat a VAKÁCIÓ! Ünnepségünkön elbúcsúztattuk Kocsis Georgina SZMK elnökünket és Kocsis Józsefet a Pünkösdi Gyülekezet vezetőjét, akiknek köszönjük iskolánkért végzett áldozatos munkájukat. Köszönjük elballagott diákjaink Kovács Helga és Csepregi Eszter segítségét illetve Kavczki Ábel és az elsősök szavalatát. Gratulálunk minden tanulónknak, különösen az egész év során nagyszerűen teljesítő tanulóinknak, akik nevelőtestületi dicséret, oklevelet, jutalomkönyvet kaptak.
Köszönjük a kollégáknak, munkatársaknak, szülőknek az egész éves munkájukat!
Kitűnő tanulóink:
1.a osztály: Baranyai Tamás, Dezső Tímea, Salánki Zalán, Steurer Ferenc, Veress Noémi
1.b osztály: Baglyas Sára, Fábik Botond, Makovek Anikó, Schattinger Zoé, Sternák Nóra, Szekeres Olivér, Zuró Janka
2.a osztály: Baranyai Márk, Kocsis Abigél Hédi, Márfi Anna Karina
3.a osztály: Báles Máté, Kun Regina, Simon Boróka, Szekeres Noémi,
Vári Soma
4.a osztály: Berze Marcell, Baranyai Ádám, Hérics Olivér, Képesi Jázmin
5.a osztály: Balogh Bettina, Balogh Eszter, Kaviczki Ábel,
Kovács Huba
6.a osztály: Kocsis Káleb Péter, Sági Mátyás
8. osztály: Domavári Hanna, Sági Pálma, Kovács Helga, Lovasi Sára,
Kívánjuk, hogy tartalmasan, vidám hangulatban teljék a nyári szünet, a szepezdi táborozóinknak jó időt és szuper táborozást kívánunk! Vigyázzatok magatokra, egymásra, hogy szeptemberben mindannyian együtt köszönthessük az új tanévet!
Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.