Iskolanyitogató tavaszi fesztivál

Egy nagyszerű napon vagyunk túl. Az iskolanyitogató programunk keretében meghívtuk a leendő elsősöket és szüleiket. A megnyitó során kiosztásra kerültek a Klímaváltozás rajz díjazottjai és a II. Negyedév Diákja díj, amit Csepregi Eszter és Kovács Helga kapott meg. Elénekeltük az Iskolaindulónkat is. Ezt követően számtalan foglalkozást tartottunk tanulóinknak és a leendő elsősöknek: volt néptánc, teaház, sport, kézműveskedés, játékos fejlesztő, számítógépes játékok, rókavadászat, zene, trambulin, megvendégelés. Gratulálunk minden kollégának a szervezésért Simon Albu Melinda és Sprőder Csilla kollégáknak, és hatalmas elismerés a 7-8. osztályosoknak, akik végig fantasztikusan segítettek az állomásokon. Nagyszerű érzés volt látni, hogy ennyire remek tanulóink és kollégáink vannak. Gratulálunk az egész iskolának!

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.