Negyedév diákjai

A szombati ledolgozós napon összefoglaltuk az elmúlt negyedév eseményeit, eredményeit. Köszönet mindenkinek az elmúlt időszakban végzett kitartó és áldozatos munkájáért. Gratulálunk minden kiemelkedő eredményhez. Sikereink, programjaink folyamatosan követhetők ezen az oldalon. A mai nap oklevélben részesült Sági Pálma, aki a “Jól felkészültem a felvételire” versenyen az iskolánk legeredményesebb tanulója volt. A hagyományos Negyedév diákja díjat pedig teljesen megérdemelten Balogh Brigitta (8.a) és Lovasi Sára (8.b) vehette át. Mindketten nagyszerű sikereket értek el tanulmányi és sport versenyeken, s emellett a közösségért végzett munkájuk, emberi magatartásuk, hozzáállásuk is példaértékű. Gratulálunk! A díjátadást pedig iskolánk indulójának eléneklésével zártuk Laci bácsi közreműködésével! További sok sikert mindenkinek!

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.