Pályaorientációs Nap

2021.11.12-én iskolánkban a Pályaorientációs Nap keretében 9 szakmát, foglalkozást mutattak be tanulóinknak meghívott vendégeink. Cukrász: Horváth Mónika Tankonyha, Gyógyszerész: Fráterné Gaál Andrea 14-es terem, Mezőgazdász: Kaviczki Péter udvar, Fogtechnikus: Troszmér Orsolya 3-as terem, Gázszerelő: Hatvani Attila udvar, Takarékszövetkezeti alkalmazott: Komenda Bence 4-es terem, Egészségügyi dolgozó: Szakácsné Kovács Judit és kollégái táncterem, Közművelődési szakember: Zuró-Hanzli Brigitta 6-os terem, Teológus: Kocsis József 5-ös terem.
A gyerekek nagyon élvezték, köszönjük a nagyszerű előadásokat, s külön köszönet a szervezésben való segítségért Kocsis Georginának és Horváth Mónikának. Köszönjük Rami néninek és Anita néninek a megvendégelésben a segítséget.
Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.