Elsősök beíratása

Kedves Szülők!
Április 10-től elérhető az online beiratkozási felület:
https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap (ezen a felületen azon szülők tudják elvégezni beiratkozási szándékukat akik nem rendelkeznek még KRÉTA hozzáféréssel, vagyis nincs iskolánkba járó, nagyobb gyermeke),
https://klik201028001.e-kreta.hu/ (itt pedig azon szülők kezdeményezhetik a beiratkozást, akiknek van már iskolánkba járó gyermeke, és rendelkezik szülői hozzáféréssel a rendszerhez. Ők a belépési adataikkal belépve a rendszerbe, az e-ügyintézés menüponton belül, érhetik el a beiratkozási felületet.)
A rendszer 2021. április 16 -ig elérhető, kérjük ne feledjék el beiratkozási szándékukat megtenni. Az adatok megadásánál kérjük, hogy a személyi okmányok alapján szíveskedjenek kitölteni a felületet, sajnos sokszor történt téves adatfelvitel és utólag nagyon bonyolult korrigálni, mivel az iskolai rendszerünk a beiratkozás során, a szülők által felvitt adatokból dolgozik a későbbiekben.
Az eddig tapasztalt gyakori hibák:
– a gyermek nevénél, ha valakinek 2 keresztneve van ami a személyi igazolványban is szerepel mindkettőt be kell írni
– oktatási azonosító 11 számjegyű (óvodától lehet elkérni)
– a gondviselők pontos megadása
– sajátos nevelési igényű (SNI) vagy Beilleszkedési Tanulási Magatartási Nehézségekkel küzdő tanuló BTMN esetén, a határozat összes oldalát fel kell tölteni, és csak akkor kell ezeket jelölni hogy ha rendelkeznek ilyen határozattal
– hátrányos Helyzetű (HH) vagy Halmozottan Hátrányos Helyzetű határozatokat szintén fel kell tölteni, amennyiben rendelkeznek vele
Szükséges a gyermek lakcímkártyájának feltöltése!!
Amennyiben bármi kérdésük van a rendszer használatával kapcsolatban szívesen állunk rendelkezésükre.
Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.