Közlekedésfejlesztés Bakonycsernyén című pályázat

Nagyközségünk önkormányzatának kérésére a Közlekedésfejlesztés Bakonycsernyén című pályázat kapcsán iskolánk udvarán kerékpáros szemléletformáló rendezvényen, kerékpáros ügyességi verseny és egy teszt megírása került megrendezésre. Hét csapat vetélkedett nagy lelkesedéssel. Az eredményhirdetésén megtisztelte iskolánkat, Törő Gábor országgyűlési képviselő úr, dr. Molnár Krisztián a Fejér Megyei Közgyűlés elnöke és Turi Balázs Bakonycsernye Polgármestere is. A szoros versenyben 3. lett Szász Csongor-Báles Dávid, 2. Marton Kristóf-Sági Mátyás, és a győztes páros, akiknek a jutalma egy-egy kerékpár lett, az Osgyán Máté-Vidák Dániel páros lett. Az első három csapat ezzel a versennyel kivívta a lehetőséget, hogy iskolánkat képviselje az áprilisban várható Ki a mester két keréken? meghirdetett megyei versenyen. A gyermekek felkészítését a móri rendőrség vállalta. Gratulálunk mindenkinek!

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.