Farsang

Iskolánk tanulói egész héten már izgalomban voltak a közelgő farsang miatt. Az osztályok folyamatosan gyakoroltak a szépen feldíszített tornatermünkben (köszönjük a segítőknek a lelkes közreműködést). Nagyon színvonalas produkciókat láthattunk. Igazi nagy összefogás volt, köszönjük a tombolához a rengeteg felajánlást, a szülők aktív munkáját és finom süti és torta felajánlásait. Hagymási Krisztának és tánccsoportjának a szuper produkcióját, Nochta Bálintnak a remek zenéket, László Gyulának a feledhetetlen labdazsonglőrködését, Tóth Gyulának és Csilla néninek a játéktermet, Simonné Albu Melindának Diákönkormányzatunk vezetőjének a remek szervezést és fáradtságot nem ismerő munkáját és természetesen az egész nem jöhetett volna létre a kollégák lelkes és aktív munkája nélkül. Köszönet mindenkinek és reméljük ismét egy feledhetetlen programot tudtunk szervezni tanulóinknak és a jelenlévőknek!!!

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.