Tankerületi népdaléneklési verseny

2017. november 23-án rendezték meg idén a Móri Tankerülethez tartozó iskolák járási népdaléneklési versenyét, a fehérvárcsurgói Károlyi-kastély kápolnájában. Résztvevők a bakonycsernyei, a bodajki, a csákberényi, a csókakői, a kincsesbányai, a pusztavámi iskolák, valamint a móri Petőfi, Radnóti, Szent Erzsébet, Zimmermann és a szervező Károlyi Tagiskola 60 versenyzője volt. Diákjaink nagyon szép eredményekkel térhettek haza:
Bárdi Boglárka és Bartha Gábor Jácint 1. korcsoportban EZÜST minősítést,
Hatvani Melani 2. korcsoportban BRONZ minősítést,
Domavári Hanna 2. korcsoportban ARANY minősítést, és
Bartha Júlia Menta 3. korcsoportban KIEMELT ARANY fokozatot szerzett.

Tanulóinknak szeretettel gratulálunk! Ezúton köszönjük a segítséget szüleiknek is, hogy mind a szervezésben, mind a helyszínre jutásban lelkiismeretesen segítettek

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.